Завантажувач відео з Facebook

Fast and free all in one video downloader

HOW TO USE?

Copy Link
1 Copy Link

Just copy link of source which you want to download.

Paste Link
2 Paste Link

Paste a video link of supported sources into the input field above.

Download now
3 Download Now!

Click to download button and see files which is available to download.

Як завантажити відео з Facebook?


Що саме таке Facebook Video Downloader і навіщо він потрібен?

Це просте хмарне рішення, яке не потребує налаштування. Цей завантажувач Facebook доступний безкоштовно.

Просто скопіюйте та вставте посилання на будь-який потрібний вміст Facebook, щоб швидко отримати доступ до нього з будь-якого пристрою.

Можливо, завантажити відео з Facebook буде непросто. Більшість інструментів, доступних для цієї мети, зберігають відео у якості 480p, що зменшує роздільну здатність кінцевого файлу.

Без втрати якості цей інструмент може завантажити відео з Facebook на комп’ютер, смартфон або будь-який інший пристрій.

Ця програма навчить вас, як експерт, отримувати дані Facebook, зокрема відео, прямі трансляції та історії.

Чи хотіли ви коли-небудь завантажити свої улюблені відео з Facebook і переглядати їх, коли захочете?

Якщо так, будьте готові викреслити це зі свого списку.

Наш Facebook Video Downloader чудово виконує свою роботу, не лише допомагаючи вам завантажити необмежену кількість відео з Facebook, але й гарантуючи, що вся процедура буде безболісною та простою.

ПРО fyidownloader ЗАВАНТАЖУВАЧ ВІДЕО FACEBOOK
Video fb Downloader [byfyidownloader] — це безкоштовна веб-програма, яка дозволяє завантажувати та переглядати улюблені відео з Facebook без підключення до Інтернету.

Вам не потрібно встановлювати будь-яке програмне забезпечення чи програми на свій комп’ютер або мобільний пристрій, щоб використовувати інструмент. Все, що потрібно, це URL-адреса відео, яке ви бажаєте завантажити, а ми впораємося з рештою, залишаючи вам лише один клік, щоб зберегти фільми на своєму пристрої.

Утиліта постійно в режимі онлайн і може бути використана в будь-який час. Ви теж.
Коли ми створювали цю програму, нашою метою було (і продовжує бути) зробити так, щоб будь-хто міг якомога простіше захопити відео з Facebook, яке їм подобається, і миттєво перетворити його на файл, який можна зберегти в локальному сховищі.

Отже, якщо ви на Facebook і натрапили на відео, яке вам сподобалося, все, що вам потрібно зробити, це перейти на цю сторінку, завантажити фільм якомога швидше, а потім повернутися на Facebook, щоб продовжити свою справу.

Безсумнівно, це найкращий і найшвидший завантажувач відео з Facebook, яким ви коли-небудь користувалися.

ЯК КОРИСТУВАТИСЯ НАШИМ ЗАВАНТАЖУВАЧОМ НА FACEBOOK
У двох словах, нижче наведено деякі переваги використання нашого Facebook Video Downloader:

Це абсолютно безкоштовно.
Установка не потрібна.
Реєстрація не потрібна.
Відеоролики відмінної якості
Працює на шаленій швидкості та дуже простий у використанні
Жодних обмежень (використовуйте стільки мільярдів разів, скільки зможете)
Пропонується кілька форматів; скорочується час завантаження.
Швидка та проста обробка
Немає водяного знака.
Виключно безпечний
Підтримка завантаження приватних відео з Facebook
Немає необхідності в кодуванні або технічних знаннях.

ЯК ЗБЕРЕГТИ ВІДЕО НА FACEBOOK?
Video fb Downloader розроблений, щоб спростити завантаження відео з Facebook. Кроки такі:

Крок 1. Скопіюйте URL-адресу або посилання на відео у Facebook, яке потрібно зберегти.
Скопіюйте URL-адресу відео в буфер обміну з адресного рядка браузера або клацніть відео правою кнопкою миші та виберіть його в контекстному меню. Наступним кроком є «Копіювати URL».


Крок 2. Щоб почати процес конвертації, натисніть кнопку «Надіслати».
Поверніться на вкладку браузера, яка вже має бути відкрита з вікном завантаження відео SaveFrom.net Facebook, і вставте посилання в область введення. Якщо процедура збереження відео у Facebook не запускається автоматично, натисніть опцію пошуку.

Крок 3. Через кілька секунд стане доступною завантажена версія відео. Щоб зберегти відео, натисніть значок завантаження.
Перш ніж скористатися нашим інструментом завантаження відео з Facebook, ви можете вибрати один із варіантів якості та формату. Просто клацніть спадний список перед тим, як натиснути кнопку завантаження, і виберіть зі списку потрібний.

Ви не знаєте, як отримати посилання на відео у Facebook?

Є два способи скопіювати посилання на відео у Facebook:

Якщо з’явиться «відео», клацніть правою кнопкою миші та виберіть «Копіювати адресу посилання».
Клацніть правою кнопкою миші на даті, якщо ви не бачите «відео» (наприклад, 26 серпня о 8:07 ранку)


поширені запитання
Питання що часто задаються
Куди йдуть відео після завантаження?
Це залежить від вашої операційної системи та браузера, але в Windows і Mac усі відео зберігаються в папці «Завантаження». Ви також можете переглянути свою історію завантажень, натиснувши CTRL+J у своєму браузері.

Чи можна завантажити відео Facebook Live?
Так, ви можете завантажити відео Facebook Live після того, як вони завершать трансляцію, але лише після того, як вони завершать трансляцію.

Які переваги використання fyidownloader для завантаження відео з Facebook?
fyidownloader на даний момент є найшвидшим, найякіснішим і найстабільнішим інструментом завантаження відео Facebook на даний момент, згідно з оцінками та коментарями користувачів; ми пропонуємо для вас найкраще збереження відео з Facebook і продовжуємо покращувати якість інструментів для надання послуг клієнтам.

Як я можу зберегти відео з Facebook на свій пристрій Android?

Це так само просто, як завантажити на комп’ютер: перейдіть до fyidownloader url -> Завантажити. Імпортуйте посилання на відео Facebook і натисніть «Завантажити». Виберіть якість файлу, який ви бажаєте завантажити (Підтримка відео 4K)

Як зберегти фільми з Facebook на комп’ютер?

Якщо ви використовуєте комп’ютер, просто скопіюйте посилання на відео Facebook і вставте його у поле введення посилання у верхній частині цієї сторінки, а потім натисніть опцію «Завантажити». Дивіться більше посібника з fyidownloader Інструкції щодо використання fyidownloader для завантаження відео з Facebook

Як я можу зберегти 4K відео з Facebook на свій комп’ютер?

Все, що вам потрібно, це посилання на відео у Facebook у якості 4K. Скопіюйте URL-> Перейдіть до url-адреси fyidownloader -> Імпортуйте посилання на відео з Facebook -> Зберегти -> Виберіть якість, яку ви хочете завантажити в 4K.

Чи можна завантажити приватні відео з Facebook за допомогою fyidownloader?

технологія fyidownloader є передовою; коли ви входите у Facebook, ви помітите, що для приватних відео Facebook не потрібно вводити вихідний код і вставляти його, як на інших веб-сайтах; натомість ви просто скопіюєте посилання на відео та вставите його у вікно імпорту посилання, а потім натисніть «Завантажити»; ми дуже добре підтримуємо приватні відео.

Установіть розширення для браузера fyidownloader Helper, якщо ви хочете завантажити приватне відео з Facebook. Зазвичай ви можете завантажити чиєсь приватне відео, лише якщо можете його переглянути.

У результаті ви не зможете нічого зробити на веб-сайті через налаштування конфіденційності, які перешкоджають доступу ззовні. Ви можете завантажити приватні фільми безпосередньо зі сторінки Facebook, на якій ви перебуваєте, за допомогою SaveFrom.net Helper.

Не забувайте поважати авторські права на відео Facebook, яке ви хочете завантажити на свій комп’ютер; якщо ви завантажуєте чиєсь відео, яке захищено законом, ви несете повну відповідальність. Подумайте про це, перш ніж це робити!

Чи зберігає fyidownloader копії завантажених відео?

Fyidownloader не зберігає відео та не зберігає копії завантажених відео. Сервери Facebook розміщують усі відео. Крім того, ми не відстежуємо історії завантажень наших користувачів.

Чи можна зберегти відео з прямої трансляції Facebook?

Звичайно, ви можете завантажити відео Facebook Live лише після того, як вони закінчать відтворення. Ви не зможете завантажити під час гри.

Чи можна зберігати відео з Facebook на моєму телефоні?

Звичайно, збереження відео Facebook на вашому комп’ютері після завершення завантаження зазвичай виконується в папці «Завантажити» в системі Windows або Android, а Iphone — це трохи більше.

Як я можу завантажити відео з Facebook з Інтернету?

О, ні… Просто скопіюйте посилання на відео з Facebook, яке ви хочете завантажити, і вставте його у поле введення посилання fyidownloader. Про решту подбає fyidownloader.

Чому відео відтворюється, а не зберігається на комп’ютері?

У більшості випадків це трапляється рідко. Не хвилюйтеся, якщо ви спробуєте завантажити відео з Facebook, і вони відкриються в новому браузері та почнуть відтворюватися. Просто клацніть зображення правою кнопкою миші та виберіть у контекстному меню «Зберегти як». Процес завантаження розпочнеться негайно.

Чи законно я завантажую відео з Facebook?

Не хвилюйтеся, це абсолютно безпечно. Будь-який користувач Facebook може завантажувати вміст, завантажений у відкритому доступі та з неприватних облікових записів. Я впевнений, що ви хоча б раз думали про те, щоб зберегти речі, знайдені на Facebook. Можливий офлайн-перегляд і обмін відео зі стрічки або бібліотеки перегляду.

Лише за кілька клацань миші тепер ви можете володіти будь-яким матеріалом Facebook, яким можна поділитися.

Ви стежите за гіперпосиланнями?

Ні! Ми не відстежуємо будь-які посилання, які ви вставляєте у форму введення, і цінуємо конфіденційність наших користувачів.

Чи можна отримати відео з Facebook безкоштовно?

Так! Ви можете користуватися нашим завантажувачем відео на Facebook безкоштовно та скільки завгодно довго. Ми не стягуємо жодних зборів і не просимо пожертвувань. Наша служба завантаження відео на Facebook – це фантастичний веб-інструмент, доступний і простий у використанні.

Які браузери сумісні зі службою завантаження відео Facebook?

Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Opera та всі браузери на основі Chromium сумісні з нашим завантажувачем відео Facebook.

Чи сумісне розширення для браузера Facebook Downloader із мобільними пристроями?

Лише настільні браузери підтримуються нашим онлайн-додатком для завантаження відео з Facebook. Якщо ви хочете завантажити відео з Facebook на свій телефон або планшет Android, перейдіть на наш веб-сайт і скористайтеся браузером телефону або скористайтеся програмою Android, щоб зберегти відео.

Яку якість відео підтримує завантажувач відео fyidownloader?

Більшість відео є у форматі MP4 і доступні в роздільній здатності SD, HD, FullHD, 2K і 4K. Якість файлу визначається джерелом, з якого його було завантажено. Ви можете зберегти відео з Facebook у форматі 1080p, якщо автор опублікував його в такій роздільній здатності.

Read more

Facebook Video DownloaderFacebook-video-aflaaierفيسبوك تنزيل الفيديوফেসবুক ভিডিও ডাউনলোডারПраграма для загрузкі відэа з FacebookFacebook 動画ダウンローダーPengunduh Video FacebookScarica video da FacebookDescargador de videos de FacebookBaixador de vídeos do FacebookTéléchargeur de vidéos FacebookPobieracz wideo z Facebooka페이스북 비디오 다운로더Trình tải xuống video trên FacebookЗагрузчик видео с Facebookดาวน์โหลดวิดีโอ FacebookFacebook Video İndiriciЗавантажувач відео з FacebookFacebook 视频下载器फेसबुक वीडियो डाउनलोडर

Supports The Most Popular Sources

You can check regularly updated supported sources list.

Frequently Asked Questions

What is fyidownloader Video Downloader?
fyidownloader is a free online tool that helps you to download any source videos/images from social networks like Facebook, Twitter, TikTok, Pinterest, etc.
Is fyidownloader safe for my device?
Yes, of course! Our website is completely safe to use on any device.
Where is the Video & Image saved after downloaded?
The files which you download are usually saved in a default folder selected by your browser, if you can not find downloaded files check browser settings where you see in which folder is used to save files.
What devices is the tool compatible with?
Our online tool is compatible with all devices such as Android, Ios, Macs, PCs, iPhones, Huawei, Tablets, etc which have browser support.
Do I have to create an account to download?
No, You don’t need to create an account to use our tool.
What file formats can I download from fyidownloader?
You can download files like MP4, MP3, PNG, JPEG, JPG, GIF etc. Usually, videos are ready to download in mp4 format in HD quality. Music files are ready to download in MP3 format.
Do I have to pay for download services?
No, it’s free and always will be. You will not be charged for anything when using our tool.

Download Videos from Multiple Sources

Video Downloader Script offers you to download videos in multiple formats including MP4, M4A, 3GP from multiple sources which includes

Supported Websites

9GAG, Akıllı TV, Bandcamp, Bilibili, Bitchute, Blogger, BluTV, Buzzfeed, Dailymotion, Douyin, ESPN, Facebook, Febspot, Flickr, Gaana, Ifunny, IMDB, Imgur, Instagram, Izlesene, Kwai, Likee, LinkedIn, Mashable, Mixcloud, MxTakatak, Ok.ru, Periscope, Pinterest, PuhuTV, Reddit, Rumble, Share Chat, Snapchat, Soundcloud, Streamable, TED, Telegram, Tiktok, Tumblr, Twitch, Twitter, Vimeo, VK, YouTube

Download Audios

You can download audio files if they are available.