Facebook Video İndirici

Fast and free all in one video downloader

HOW TO USE?

Copy Link
1 Copy Link

Just copy link of source which you want to download.

Paste Link
2 Paste Link

Paste a video link of supported sources into the input field above.

Download now
3 Download Now!

Click to download button and see files which is available to download.

Facebook Videoları nasıl indirilir?


Facebook Video İndirici tam olarak nedir ve neden bir taneye ihtiyacınız var?

Herhangi bir kurulum gerektirmeyen basit bir bulut tabanlı çözümdür. Bu Facebook indiricisi ücretsiz olarak kullanılabilir.

Herhangi bir cihazdan hızlıca erişmek için istediğiniz herhangi bir Facebook içeriğinin bağlantısını kopyalayıp yapıştırmanız yeterlidir.

Facebook videolarını indirmek kolay olmayabilir. Bu amaçla kullanılabilen araçların çoğu videoları 480p kalitesinde kaydeder, bu da son dosyanın çözünürlüğünü azaltır.

Bu araç, kaliteyi kaybetmeden Facebook videosunu bir bilgisayara, akıllı telefona veya başka herhangi bir cihaza indirebilir.

Bu program size videolar, canlı yayınlar ve hikayeler dahil olmak üzere bir uzman gibi Facebook verilerini nasıl alacağınızı öğretecek.

En sevdiğiniz Facebook videolarını indirip istediğiniz zaman izleyebilmeyi hiç istediniz mi?

Eğer öyleyse, onu kova listenizden çıkarmaya hazır olun.

Facebook Video İndiricimiz, yalnızca sınırsız miktarda Facebook videosu indirmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda tüm prosedürün ağrısız ve basit olmasını sağlar.

fyidownloader FACEBOOK VİDEO İNDİRİCİ HAKKINDA
Video fb Downloader [byfyidownloader] internet bağlantısı olmadan favori Facebook videolarınızı indirmenize ve izlemenize izin veren ücretsiz bir web tabanlı programdır.

Aracı kullanmak için bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza herhangi bir yazılım veya uygulama yüklemeniz gerekmez. Tek gereken, indirmek istediğiniz videonun URL’sidir ve gerisini biz halledeceğiz ve filmleri cihazınıza kaydetmeniz için size tek bir tıklama bırakacağız.

Yardımcı program sürekli çevrimiçidir ve herhangi bir zamanda kullanılabilir. Sen de yaparsın.
Bu programı oluşturduğumuzda, amacımız herkesin beğendiği bir Facebook videosunu alıp anında yerel depolama alanına kaydedilebilecek depolanabilir bir dosyaya dönüştürmesini olabildiğince basit hale getirmekti (ve olmaya da devam ediyor).

Yani, Facebook’taysanız ve beğendiğiniz bir videoyla karşılaşırsanız, tek yapmanız gereken bu sayfaya gitmek, filmi olabildiğince çabuk indirmek ve ardından işinizi yapmaya devam etmek için Facebook’a geri dönmek.

Bu, şüphesiz şimdiye kadar kullanacağınız en büyük ve en hızlı Facebook video indiricisidir.

DOWNLOADER’IMIZ FACEBOOK’TA NASIL KULLANILIR
Özetle, Facebook Video İndiricimizi kullanmanın avantajlarından bazıları şunlardır:

Tamamen ücretsizdir.
Kurulum gerekli değildir.
Kayıt gerekli değildir.
Mükemmel kalitede videolar
En yüksek hızda çalışır ve kullanımı gerçekten basittir
Kısıtlama yok (mümkün olduğunca milyar kez kullanın)
Çoklu formatlar sunulmaktadır; yükleme süresi azalır.
Hızlı ve kolay işleme
Filigran yok.
Olağanüstü güvenli
Facebook’tan özel videolar indirme desteği
Kodlama veya teknik bilgiye gerek yoktur.

FACEBOOK VİDEOSU NASIL KAYDEDİLİR?
Video fb Downloader, Facebook videolarını indirmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Adımlar aşağıdaki gibidir:

Adım 1: Kaydetmek istediğiniz Facebook videosunun URL’sini veya bağlantısını kopyalayın.
Video URL’sini tarayıcınızın adres çubuğundan panoya kopyalayın veya videoya sağ tıklayın ve içerik menüsünden seçin. “URL’yi kopyala” sonraki adımdır.


Adım 2: Dönüştürme işlemine başlamak için gönder düğmesini tıklayın.
SaveFrom.net Facebook video indirme penceresiyle zaten açık olması gereken tarayıcı sekmesine dönün ve bağlantıyı giriş alanına yapıştırın. Facebook video saklama prosedürü otomatik olarak başlamazsa, arama seçeneğine tıklayın.

3. Adım: Birkaç saniye içinde videonun indirilmiş bir sürümü mevcut olacaktır. Videonuzu kaydetmek için indirme simgesine tıklayın.
Facebook video indirme aracımızı kullanmadan önce çeşitli kalite ve format seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. İndir düğmesine tıklamadan önce açılır listeye tıklayın ve listeden tercih ettiğinizi seçin.

Facebook video bağlantılarını nasıl alacağınızdan emin değil misiniz?

Bir Facebook videosunun bağlantısını kopyalamanın iki yolu vardır:

“Video” görünürse, sağ tıklayın ve “Bağlantı Adresini Kopyala”yı seçin.
“Video” görmüyorsanız tarihe sağ tıklayın (örn. 26 Ağustos, 08:07)


SSS
Sıkça Sorulan Sorular
Videolar indirildikten sonra nereye gider?
İşletim sisteminize ve tarayıcınıza bağlıdır, ancak Windows ve Mac’te tüm videolar “İndirilenler” klasörüne kaydedilir. Tarayıcınızda CTRL+J tuşlarına basarak indirme geçmişinizi de inceleyebilirsiniz.

Facebook Live videolarını indirmek mümkün mü?
Evet, Facebook Live videolarını akışı bitirdikten sonra, ancak akışı bitirdikten sonra indirebilirsiniz.

Facebook Videolarını İndirmek İçin fyidownloader Kullanmanın Faydaları Nelerdir?
fyidownloader, kullanıcı değerlendirme ve yorumlarına göre şu anda en hızlı, en yüksek ve en kararlı Facebook Video İndirme aracıdır; Facebook’tan sizin için en iyi Save videosunu sunuyoruz ve müşterilere tedarik etmek için araçların kalitesini artırmaya devam ediyoruz.

Facebook videolarını Android cihazıma nasıl kaydedebilirim?

Bir bilgisayara indirmek kadar basit: fyidownloader url -> İndir’e gidin. Facebook video bağlantısını içe aktarın ve ardından İndir’e tıklayın. İndirmek istediğiniz dosyanın kalitesini seçin (4K Video Desteği)

Filmleri Facebook’tan bilgisayarınıza nasıl kaydedebilirsiniz?

Bilgisayar kullanırken, Facebook video bağlantısını kopyalayıp bu sayfanın üst kısmındaki bağlantı giriş kutusuna yapıştırmanız ve ardından İndir seçeneğini tıklamanız yeterlidir. Facebook videolarını indirmek için fyidownloader kullanmak için daha fazla fyidownloader kılavuzuna bakın

4K Facebook videolarını bilgisayarıma nasıl kaydedebilirim?

Tek ihtiyacınız olan 4K kalitesinde bir Facebook video bağlantısı. URL’yi kopyalayın -> fyidownloader url’sine gidin -> Facebook Video Bağlantısını İçe Aktar -> Kaydet -> 4K olarak indirmek istediğiniz kaliteyi seçin.

Fyidownloader ile özel Facebook videoları indirmek mümkün mü?

fyidownloader’ın teknolojisi son teknolojidir; Facebook’ta oturum açtığınızda, Facebook Özel Videolarının diğer web siteleri gibi kaynak kodlayıp yapıştırmanızı gerektirmediğini fark edeceksiniz; bunun yerine, video bağlantısını kopyalayıp bağlantı içe aktarma kutusuna yapıştırmanız ve ardından İndir’i tıklamanız yeterlidir; Özel Videoları çok iyi destekliyoruz.

Özel bir Facebook videosu indirmek istiyorsanız fyidownloader Helper tarayıcı uzantısını yükleyin. Genellikle birinin özel videosunu izleyebiliyorsanız indirebilirsiniz.

Sonuç olarak, dışarıdan erişimi engelleyen gizlilik ayarları nedeniyle web sitesinde hiçbir şey yapamayacaksınız. SaveFrom.net Helper ile bulunduğunuz Facebook sayfasından doğrudan özel filmleri indirebilirsiniz.

Bilgisayarınıza indirmek istediğiniz Facebook videosunun telif haklarına saygı duymayı unutmayın; Birinin yasalarca korunan videosunu indirirseniz, yalnızca siz sorumlusunuz. Yapmadan önce bir düşünün!

fyidownloader indirilen videoların bir kopyasını saklar mı?

Fyidownloader videoları saklamaz veya indirilen videoların kopyalarını tutmaz. Facebook sunucuları tüm videoları barındırıyor. Ayrıca, kullanıcılarımızın indirme geçmişlerini takip etmiyoruz.

Bir Facebook Canlı akışından video kaydetmek mümkün müdür?

Tabii ki, Facebook Live videolarını yalnızca oynatmayı bitirdikten sonra indirebilirsiniz. Oynarken indirme yapamazsınız.

Facebook videolarını telefonumda saklamak mümkün mü?

Tabii ki, indirme bittiğinde bilgisayarınıza Facebook videosunu depolamak, normalde bir Windows veya Android sisteminde İndirme klasöründe yapılır ve Iphone biraz daha ilgili.

İnternetten bir Facebook videosunu nasıl indirebilirim?

Oh, hayır… İndirmek istediğiniz Facebook videosunun bağlantısını kopyalayın ve fyidownloader bağlantı giriş kutusuna yapıştırın. Gerisi fyidownloader tarafından halledilecektir.

Video neden bilgisayara kaydedilmek yerine oynatılıyor?

Çoğu durumda nadiren oluşur. Facebook videolarını indirmeye çalışırsanız ve yeni bir tarayıcıda açılır ve oynamaya başlarsanız endişelenmeyin. Görüntüye sağ tıklayın ve bağlamsal menüden “Farklı Kaydet” i seçin. İndirme işlemi hemen başlayacaktır.

Facebook’tan video indirmem yasal mı?

Endişelenme, tamamen güvenli. Herhangi bir Facebook kullanıcısı, kamuya açık alanda ve özel olmayan hesaplarda yüklenen içeriği indirebilir. Eminim en az bir kere Facebook’ta bulunan şeyleri kaydetmeyi düşünmüşsündür. Akıştan veya İzleme kitaplığından videoların çevrimdışı olarak görüntülenmesi ve paylaşılması mümkündür.

Artık sadece birkaç tıklamayla paylaşılabilir herhangi bir Facebook materyaline sahip olabilirsiniz.

Köprüleri takip ediyor musunuz?

Numara! Giriş formuna yapıştırdığınız hiçbir bağlantıyı takip etmiyoruz ve kullanıcılarımızın gizliliğine değer veriyoruz.

Facebook’tan ücretsiz video almak mümkün mü?

Evet! Facebook video indiricimizi çevrimiçi olarak ücretsiz ve istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Herhangi bir ücret talep etmiyoruz veya bağış talep etmiyoruz. Facebook video indirme hizmetimiz, hem erişilebilir hem de kullanımı basit, harika bir web tabanlı araçtır.

Hangi tarayıcılar Facebook’un video indirme hizmetiyle uyumludur?

Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Opera ve tüm Chromium tabanlı tarayıcılar, Facebook video indiricimiz ile uyumludur.

Facebook Downloader tarayıcı uzantısı mobil cihazlarla uyumlu mu?

Çevrimiçi Facebook video indirme eklentimiz yalnızca masaüstü tarayıcıları destekler. Android telefonunuza veya tabletinize bir Facebook videosu indirmek istiyorsanız, web sitemize gidin ve telefonun tarayıcısını kullanın veya videoyu kaydetmek için Android uygulamasını kullanın.

fyidownloader video downloader hangi video kalitesini destekliyor?

Videoların çoğu MP4 formatındadır ve SD, HD, FullHD, 2K ve 4K çözünürlüklerde mevcuttur. Dosyanın kalitesi, yüklendiği kaynağa göre belirlenir. Yazar bu çözünürlükte yayınladıysa, Facebook videosunu 1080p’de çevrimiçi olarak kaydedebilirsiniz.

Read more

Facebook Video DownloaderFacebook-video-aflaaierفيسبوك تنزيل الفيديوফেসবুক ভিডিও ডাউনলোডারПраграма для загрузкі відэа з FacebookFacebook 動画ダウンローダーPengunduh Video FacebookScarica video da FacebookDescargador de videos de FacebookBaixador de vídeos do FacebookTéléchargeur de vidéos FacebookPobieracz wideo z Facebooka페이스북 비디오 다운로더Trình tải xuống video trên FacebookЗагрузчик видео с Facebookดาวน์โหลดวิดีโอ FacebookFacebook Video İndiriciЗавантажувач відео з FacebookFacebook 视频下载器फेसबुक वीडियो डाउनलोडर

Supports The Most Popular Sources

You can check regularly updated supported sources list.

Frequently Asked Questions

What is fyidownloader Video Downloader?
fyidownloader is a free online tool that helps you to download any source videos/images from social networks like Facebook, Twitter, TikTok, Pinterest, etc.
Is fyidownloader safe for my device?
Yes, of course! Our website is completely safe to use on any device.
Where is the Video & Image saved after downloaded?
The files which you download are usually saved in a default folder selected by your browser, if you can not find downloaded files check browser settings where you see in which folder is used to save files.
What devices is the tool compatible with?
Our online tool is compatible with all devices such as Android, Ios, Macs, PCs, iPhones, Huawei, Tablets, etc which have browser support.
Do I have to create an account to download?
No, You don’t need to create an account to use our tool.
What file formats can I download from fyidownloader?
You can download files like MP4, MP3, PNG, JPEG, JPG, GIF etc. Usually, videos are ready to download in mp4 format in HD quality. Music files are ready to download in MP3 format.
Do I have to pay for download services?
No, it’s free and always will be. You will not be charged for anything when using our tool.

Download Videos from Multiple Sources

Video Downloader Script offers you to download videos in multiple formats including MP4, M4A, 3GP from multiple sources which includes

Supported Websites

9GAG, Akıllı TV, Bandcamp, Bilibili, Bitchute, Blogger, BluTV, Buzzfeed, Dailymotion, Douyin, ESPN, Facebook, Febspot, Flickr, Gaana, Ifunny, IMDB, Imgur, Instagram, Izlesene, Kwai, Likee, LinkedIn, Mashable, Mixcloud, MxTakatak, Ok.ru, Periscope, Pinterest, PuhuTV, Reddit, Rumble, Share Chat, Snapchat, Soundcloud, Streamable, TED, Telegram, Tiktok, Tumblr, Twitch, Twitter, Vimeo, VK, YouTube

Download Audios

You can download audio files if they are available.