Завантажувач відео Instagram

Fast and free all in one video downloader

HOW TO USE?

Copy Link
1 Copy Link

Just copy link of source which you want to download.

Paste Link
2 Paste Link

Paste a video link of supported sources into the input field above.

Download now
3 Download Now!

Click to download button and see files which is available to download.

Завантажувач відео Instagram

Що таке Instagram?

Instagram — це платформа соціальної мережі, яка дозволяє користувачам ділитися фотографіями та відео зі своїми друзями, а також спілкуватися з ними. Instagram є найпопулярнішою платформою для обміну зображеннями та фотографіями, і вона стає все більш популярною серед знаменитостей, політиків, бізнесменів і користувачів YouTube.

Користувачі Instagram публікують різні види відео та зображень, і багато авторів Instagram створюють відеоролики на різні теми, такі як технології, музика, розваги, освіта тощо.

Деякі творці Instagram пропонують навчальні відео на IGTV та у своїх стрічках, які є корисними для широкого кола глядачів, оскільки дозволяють їм безкоштовно набувати нових навичок.

Instagram — одна з найпопулярніших соціальних медіа-сайтів серед підлітків і молоді, яка відрізняється від інших соціальних мереж.

Коли ви переглядаєте свою стрічку Instagram і натрапляєте на кілька чудових відео Instagram і думаєте про себе: «Я б хотів, щоб я міг зберегти їх у своїй галереї телефону та переглядати їх офлайн, коли захочу», але Instagram не дозволяє вам це робити. .

Отже, щоб вирішити цю проблему, ми запустили Instagram Video Downloader від fyidownloader.com. Ми створили це рішення з урахуванням потреб кожного користувача, дозволяючи вам завантажувати відео з Instagram швидко, безпечно та анонімно.

Оскільки це веб-рішення, вам не потрібно більше завантажувати програми на свій телефон. У результаті ми також захищаємо ваш телефон від шкідливих програм і допомагаємо вам зберегти місце на вашому смартфоні.

Найприємнішим аспектом цієї програми є те, що ви можете завантажувати відео Instagram без необхідності вводити особисту інформацію для входу, оскільки ми використовуємо API Instagram для прямого завантаження відео Instagram. Отже, щоб завантажити відео з Instagram, вам не потрібно мати обліковий запис. Тож не потрібно реєструватися чи входити, щоб завантажити відео в Instagram.

Ми не стягували з вас нічого за завантаження відео в Instagram, тому що цей інструмент абсолютно безкоштовний протягом усього життя. Ми просто надали вам найкращі послуги та простий спосіб завантаження вашого Instagram Video..

Перш ніж завантажити відео з Instagram, потрібно спочатку скопіювати посилання на відео, яке ви хочете завантажити, і вставити його в поле введення завантажувача відео Instagram (у цій статті ми пояснюємо, як скопіювати посилання на відео).

Як я можу завантажити відео з Instagram на комп’ютер?

Програма завантажувача Instagram дозволяє завантажувати відео з Instagram лише за два кроки, але спочатку прочитайте наступні інструкції:

Скопіюйте URL-адресу відео, яке ви хочете завантажити.

Перейдіть на сторінку fyidownloader.com і увійдіть (у веб-переглядачі).

У полі введення відеозавантажувача Instagram вставте посилання на відео.

Тепер ваше відео буде автоматично синхронізовано.

Щоб розпочати завантаження відео, натисніть кнопку Завантажити.

На цьому наша дискусія завершується. Ваше відео буде збережено на вашому комп’ютері. Це дуже просто!

Яка мета завантажувача відео в Instagram?

В Інтернеті є інші соціальні медіа-платформи, але Instagram має особливий імідж порівняно з іншими. Оскільки художники Instagram повинні надавати чудовий вміст, який є корисним, привабливим, веселим, мотивуючим тощо, це одна з найпопулярніших платформ для споживачів і маркетологів.

В Instagram є багато фантастичних творців, які надають цікавий контент для натхнення, смішного, любовного, освітнього та багатьох інших, які нам іноді потрібно завантажити для особистого використання або поділитися з друзями, родиною, двоюрідні брати, подруга та хлопець та інші. Проте там така ж ситуація; немає можливості завантажити напряму.

Ми розуміємо та час від часу стикаємося з такою ж проблемою, тому вирішили створити програму Instagram Video Downloader, яка дозволяє користувачам завантажувати відео Instagram безпечно, безпечно та конфіденційно.

Ми також вирішили, що споживачі ніколи не будуть завантажувати додаткову програму для завантаження відео, тому ми створили веб-інструмент, який дозволяє завантажувати відео Instagram без необхідності завантажувати будь-які додаткові програми, і ми запустили нашу онлайн-службу завантаження Instagram.

Fyidownloader Основні функції завантажувача відео Instagram

Це безкоштовний, швидкий і безпечний інструмент для завантаження відео з Instagram.

Більше нічого встановлювати не потрібно.

Для завантаження відео не потрібно створювати обліковий запис.

Немає необхідності розкривати свою реєстраційну інформацію або дані для входу.

Відео з Instagram можна завантажити на будь-який пристрій, включаючи смартфони та планшети (мобільний телефон, iPhone, планшет, ПК)

Завантажте оригінальне відео з Instagram.

Ви також можете зберігати відео з IGTV, фотографій і стрічки.

Питання що часто задаються

Ми склали список найпоширеніших запитань про відео в Instagram. Якщо ви не можете знайти тут потрібне рішення, зв’яжіться з нами та запитайте. Ми пишаємось і раді відповісти на будь-які ваші запитання, або ви можете надати рекомендацію чи відгук, які допоможуть нам зробити наш сервіс ще кращим для вас.

Що таке Instagram Video Downloader і як він працює?

Instagram Video Downloader — це веб-програма, яка дозволяє безкоштовно завантажувати будь-яке відео з Instagram без необхідності вводити дані для входу.

З якими пристроями працюватиме завантажувач fyidownloader.com?

Завантажувач fyidownloader.com працює на будь-якому пристрої, на якому встановлено браузер. fyidownloader.com можна використовувати на будь-якому пристрої, включаючи телефон, смартфон, планшет, ноутбук, ноутбук або комп’ютер. Він також сумісний з Mac OS, Windows, iOS і Linux. Він був добре протестований і сумісний з Chrome, Firefox, Opera, Safari, Chromium, а також їх настільними та мобільними версіями.

Як я можу зберегти відео IGTV?

IG — це абревіатура від Instagram, де «I» означає «INSTA», а «G» — «GRAM», отже, по суті, це Instagram. IGTV — це інсайдерська платформа Instagram, де користувачі можуть публікувати відео тривалістю понад одну хвилину, оскільки Instagram створив окреме місце під назвою IGTV для довгих відео.

Процес завантаження відео IGTV такий самий, як і завантаження відео Instagram. Просто скопіюйте та вставте URL-адресу в інструмент Instagram Downloader, а потім натисніть кнопку завантаження.

Чи можна завантажити приватні відео з Instagram?

Так, це правильно! Однак ми не дозволили завантажувати приватне відео з Instagram на цій сторінці, оскільки завантаження приватного відео є дещо проблематичною. Щоб завантажити приватне відео з Instagram, відвідайте fyidownloader.com/private-downloader і дотримуйтеся вказівок щодо цього.

Чи є якісь обмеження щодо кількості відео, які я можу завантажити?

Ні! Ви маєте повну свободу завантажувати скільки завгодно відео.

Яку найвищу якість зображень і відео я можу завантажити?

Якість зображень і відео в основному визначається вихідним зображенням, однак найбільша роздільна здатність зображення зазвичай становить 1080 x 1350 пікселів, що є обмеженням Instagram. У більшості випадків відео є у форматі HD (720p).

Чи незаконно завантажувати відео в Instagram?

Ні, завантаження відео в Instagram не є незаконним; якщо ви використовуєте їх для особистих цілей або для створення списку відтворення відео в галереї телефону, немає проблем; однак, якщо ви використовуєте їх у комерційних цілях, ви повинні отримати дозвіл від оригінального творця відео або Instagram.

Як завантажити версію відео з Instagram у високій роздільній здатності?

Ми надаємо можливість завантажувати відео з Instagram в оригінальному форматі HD високої чіткості. Якість відео має значення для відеовиробника, так само як і формат або якість, у якій подано відео. Ми надаємо вам таку саму якість завантаження, якщо вони завантажили відео з роздільною здатністю 720p, 1080p або будь-якою іншою роздільною здатністю пікселів. За замовчуванням ми синхронізуємо високоякісне відео та надаємо вам можливість завантажувати високоякісне відео в Instagram.

Чи є обмеження щодо кількості відео, які ви можете завантажити з Instagram?

Немає обмежень щодо того, скільки разів ви можете завантажити відео в Instagram; ви можете переглядати fyidownloader.com 24 години на добу, 7 днів на тиждень, і ми дозволили вам завантажувати відео Instagram скільки завгодно разів. Ми в захваті від можливості допомогти вам і вирішити вашу проблему за допомогою нашої служби завантаження відео в Instagram.

Чи сумісний цей завантажувач із приватними обліковими записами?

Ні. На жаль, ви не можете завантажити відео з приватних облікових записів; ви можете зберігати вміст лише з відкритих публічних облікових записів.

Де я можу отримати доступ до всіх моїх відео в Instagram, які я зберіг?

Усі збережені відео можна знайти в папці «Завантаження» на комп’ютері (Windows, Mac, iOS). Те саме можна сказати про пам’ять телефону. Крім того, збережені фільми одразу з’являться у вашій Галереї.

Як я можу зберегти відео Instagram на свій комп’ютер?

Простіше завантажити відео з Instagram на ПК/ноутбук, ніж на мобільний телефон. Просто скопіюйте URL-адресу відео Instagram з адресного рядка браузера, вставте її в поле введення веб-сайту fyidownloader, а потім натисніть кнопку завантаження, щоб почати процес завантаження свого відео Instagram.

Read more

Instagram Video DownloaderInstagram-video-aflaaierإنستغرام تنزيل الفيديوইনস্টাগ্রাম ভিডিও ডাউনলোডারПраграма для загрузкі відэа ў InstagramInstagramビデオダウンローダーPengunduh Video InstagramScarica video da InstagramDescargador de videos de InstagramBaixador de vídeos do InstagramTéléchargeur de vidéos InstagramNarzędzie do pobierania wideo z InstagramaInstagram 비디오 다운로더Trình tải xuống video Instagram, Загрузчик видео из Instagramเครื่องมือดาวน์โหลดวิดีโอ InstagramInstagram Video İndiriciЗавантажувач відео InstagramInstagram 视频下载器इंस्टाग्राम वीडियो डाउनलोडर

Supports The Most Popular Sources

You can check regularly updated supported sources list.

Frequently Asked Questions

What is fyidownloader Video Downloader?
fyidownloader is a free online tool that helps you to download any source videos/images from social networks like Facebook, Twitter, TikTok, Pinterest, etc.
Is fyidownloader safe for my device?
Yes, of course! Our website is completely safe to use on any device.
Where is the Video & Image saved after downloaded?
The files which you download are usually saved in a default folder selected by your browser, if you can not find downloaded files check browser settings where you see in which folder is used to save files.
What devices is the tool compatible with?
Our online tool is compatible with all devices such as Android, Ios, Macs, PCs, iPhones, Huawei, Tablets, etc which have browser support.
Do I have to create an account to download?
No, You don’t need to create an account to use our tool.
What file formats can I download from fyidownloader?
You can download files like MP4, MP3, PNG, JPEG, JPG, GIF etc. Usually, videos are ready to download in mp4 format in HD quality. Music files are ready to download in MP3 format.
Do I have to pay for download services?
No, it’s free and always will be. You will not be charged for anything when using our tool.

Download Videos from Multiple Sources

Video Downloader Script offers you to download videos in multiple formats including MP4, M4A, 3GP from multiple sources which includes

Supported Websites

9GAG, Akıllı TV, Bandcamp, Bilibili, Bitchute, Blogger, BluTV, Buzzfeed, Dailymotion, Douyin, ESPN, Facebook, Febspot, Flickr, Gaana, Ifunny, IMDB, Imgur, Instagram, Izlesene, Kwai, Likee, LinkedIn, Mashable, Mixcloud, MxTakatak, Ok.ru, Periscope, Pinterest, PuhuTV, Reddit, Rumble, Share Chat, Snapchat, Soundcloud, Streamable, TED, Telegram, Tiktok, Tumblr, Twitch, Twitter, Vimeo, VK, YouTube

Download Audios

You can download audio files if they are available.