Narzędzie do pobierania wideo z Instagrama

Fast and free all in one video downloader

HOW TO USE?

Copy Link
1 Copy Link

Just copy link of source which you want to download.

Paste Link
2 Paste Link

Paste a video link of supported sources into the input field above.

Download now
3 Download Now!

Click to download button and see files which is available to download.

Narzędzie do pobierania wideo z Instagrama

Czym właściwie jest Instagram?

Instagram to platforma społecznościowa, która pozwala użytkownikom udostępniać zdjęcia i filmy znajomym, a także rozmawiać z nimi. Instagram to najpopularniejsza platforma do udostępniania zdjęć i zdjęć, która jest coraz bardziej popularna wśród celebrytów, polityków, biznesmenów i YouTuberów.

Użytkownicy Instagrama publikują różne rodzaje filmów i obrazów, a wielu twórców Instagrama tworzy filmy na różne tematy, takie jak technologia, muzyka, rozrywka, edukacja i tak dalej.

Niektórzy twórcy Instagrama oferują filmy instruktażowe na IGTV i na swoich kanałach, które są korzystne dla szerokiego grona widzów, umożliwiając im bezpłatne zdobywanie nowych umiejętności.

Instagram to jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych wśród nastolatków i młodych dorosłych, który różni się od innych portali społecznościowych.

Kiedy przeglądasz swój kanał na Instagramie i napotykasz świetne filmy na Instagramie i myślisz sobie: „Chciałbym zapisać je w mojej galerii telefonu i oglądać je offline, kiedy tylko chcę”, ale Instagram ci na to nie pozwala .

Aby rozwiązać ten problem, uruchomiliśmy Instagram Video Downloader firmy fyidownloader.com. Stworzyliśmy to rozwiązanie z myślą o potrzebach każdego użytkownika, umożliwiając szybkie, bezpieczne i anonimowe pobieranie filmów z Instagrama.

Ponieważ jest to rozwiązanie internetowe, nie musisz już pobierać żadnych aplikacji na swój telefon. Dzięki temu chronimy również Twój telefon przed złośliwymi aplikacjami i pomagamy oszczędzać miejsce w smartfonie.

Najmilszym aspektem tego programu jest to, że możesz pobierać filmy z Instagrama bez konieczności podawania osobistych danych logowania, ponieważ używamy API Instagrama do bezpośredniego pobierania filmów z Instagrama. Tak więc, aby pobierać filmy z Instagrama, nie trzeba było mieć konta. Nie ma więc potrzeby rejestracji ani logowania, aby pobierać filmy z Instagrama.

Nie pobieraliśmy żadnych opłat za pobieranie wideo z Instagrama, ponieważ narzędzie jest całkowicie bezpłatne na całe życie. Po prostu przedstawiliśmy Ci najlepsze usługi i prostą metodę pobierania Twojego wideo z Instagrama.

Zanim będziesz mógł pobrać film z Instagrama, musisz najpierw skopiować link do filmu, który chcesz pobrać, i wkleić go w polu wejściowym programu do pobierania wideo na Instagramie (wyjaśniamy, jak skopiować link do filmu w tym artykule).

Jak mogę pobrać film z Instagrama na mój komputer?

Program do pobierania z Instagrama umożliwia pobieranie filmów z Instagrama w zaledwie dwóch krokach, ale najpierw przeczytaj poniższe instrukcje:

Skopiuj adres URL filmu, który chcesz pobrać.

Wejdź na stronę fyidownloader.com i zaloguj się (w przeglądarce internetowej).

W polu wejściowym programu do pobierania filmów z Instagrama wklej link do filmu.

Twój film zostanie teraz automatycznie zsynchronizowany.

Aby rozpocząć pobieranie pliku wideo, kliknij przycisk Pobierz.

To kończy naszą dyskusję. Twój film zostanie zapisany na twoim komputerze. To naprawdę proste!

Jaki jest cel programu do pobierania wideo z Instagrama?

W Internecie dostępne są inne platformy mediów społecznościowych, ale Instagram ma odrębny wizerunek w porównaniu z innymi. Ponieważ artyści na Instagramie muszą dostarczać świetne treści, które są przydatne, atrakcyjne, przezabawne, motywujące itd., jest to jedna z najpopularniejszych platform dla konsumentów i marketerów.

Na Instagramie jest wielu fantastycznych twórców, którzy udostępniają fajne treści w celach inspirujących, zabawnych, miłosnych, edukacyjnych i wielu innych, które czasami musimy pobrać na własny użytek lub podzielić się nimi z przyjaciółmi, rodziną, kuzyni, dziewczyna i chłopak i inni. Jednak sytuacja jest tam taka sama; nie ma możliwości bezpośredniego pobrania.

Rozumiemy i czasami napotykamy te same trudności, dlatego postanowiliśmy stworzyć aplikację Instagram Video Downloader, która umożliwia użytkownikom bezpieczne i prywatne pobieranie filmów z Instagrama.

Zdecydowaliśmy również, że konsumenci nigdy nie pobiorą dodatkowej aplikacji do pobierania wideo, dlatego stworzyliśmy narzędzie internetowe, które umożliwia pobieranie filmów z Instagrama bez konieczności pobierania jakichkolwiek dodatkowych aplikacji, a także uruchomiliśmy naszą usługę pobierania online z Instagrama.

Fyidownloader Główne funkcje programu do pobierania wideo z Instagrama

Jest to bezpłatne, szybkie i bezpieczne narzędzie do pobierania filmów z Instagrama.

Nie ma potrzeby instalowania niczego innego.

Nie ma potrzeby zakładania konta w celu pobierania filmów.

Nie ma potrzeby ujawniania danych rejestracyjnych ani danych logowania.

Wideo z Instagrama można pobrać na dowolne urządzenie, w tym smartfony i tablety (telefon komórkowy, iPhone, tablet, komputer).

Pobierz oryginalną jakość filmu z Instagrama.

Możesz także zapisywać filmy z IGTV, zdjęć i kanałów.

Często Zadawane Pytania

Zebraliśmy listę najczęściej zadawanych pytań związanych z wideo na Instagramie. Jeśli nie możesz znaleźć tutaj rozwiązania, którego szukasz, skontaktuj się z nami i zapytaj. Z dumą i radością odpowiemy na każde Twoje pytanie, możesz też przedstawić rekomendację lub recenzję, która pomoże nam ulepszyć nasze usługi.

Co to jest Instagram Video Downloader i jak działa?

Instagram Video Downloader to internetowy program, który umożliwia bezpłatne pobieranie dowolnych filmów z Instagrama bez konieczności podawania danych logowania.

Z jakimi urządzeniami będzie działać fyidownloader.com Downloader?

fyidownloader.com Downloader działa na każdym urządzeniu z zainstalowaną przeglądarką. fyidownloader.com może być używany na dowolnym urządzeniu, w tym na telefonie, smartfonie, tablecie, notebooku, laptopie lub komputerze. Jest również kompatybilny z systemami Mac OS, Windows, iOS i Linux. Został dobrze przetestowany i jest kompatybilny z Chrome, Firefox, Opera, Safari, Chromium oraz ich wersjami na komputery i urządzenia mobilne.

Jak mogę zapisać wideo IGTV?

IG to skrót od Instagram, gdzie „I” oznacza „INSTA”, a „G” to „GRAM”, więc w zasadzie jest to Instagram. IGTV to platforma Instagramu dla użytkowników poufnych, na której użytkownicy mogą publikować filmy dłuższe niż jedna minuta, ponieważ Instagram stworzył odrębne miejsce o nazwie IGTV dla długich filmów.

Proces pobierania wideo IGTV jest taki sam, jak pobieranie wideo z Instagrama. Po prostu skopiuj i wklej adres URL do narzędzia Instagram Downloader, a następnie kliknij przycisk pobierania.

Czy można pobierać prywatne filmy z Instagrama?

Tak, to jest poprawne! Jednak nie zezwoliliśmy na pobieranie prywatnych filmów z Instagrama na tej stronie, ponieważ pobieranie prywatnych filmów jest nieco problematyczne. Aby pobrać prywatny film z Instagrama, odwiedź stronę fyidownloader.com/private-downloader i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Czy są jakieś ograniczenia dotyczące liczby filmów, które mogę pobrać?

Nie! Masz pełną swobodę pobierania dowolnej liczby filmów.

Jaka jest najwyższa jakość obrazu i wideo, którą mogę pobrać?

Jakość zdjęć i filmów zależy głównie od oryginalnego obrazu, jednak największa rozdzielczość obrazu to zwykle 1080 x 1350 pikseli, co jest limitem Instagrama. W większości przypadków wideo jest w jakości HD (720p).

Czy pobieranie filmów z Instagrama jest niezgodne z prawem?

Nie, pobieranie filmów z Instagrama nie jest niezgodne z prawem; jeśli używasz ich do celów osobistych lub do tworzenia playlist wideo w galerii telefonu, nie ma problemu; jeśli jednak używasz ich do celów komercyjnych, musisz uzyskać pozwolenie od oryginalnego twórcy wideo lub Instagrama.

Jak pobrać wersję wideo z Instagrama w wysokiej rozdzielczości?

Zapewniamy pobieranie filmów z Instagrama w oryginalnej jakości HD w wysokiej rozdzielczości. Jakość filmu ma znaczenie dla twórcy filmu, podobnie jak format lub jakość przesłanego filmu. Zapewniamy tę samą jakość pobierania, jeśli przesłali wideo w rozdzielczości 720p, 1080p lub dowolnej innej rozdzielczości pikseli. Domyślnie synchronizujemy wysokiej jakości wideo i zapewniamy wysokiej jakości pobieranie Twojego wideo z Instagrama.

Czy istnieje ograniczenie liczby filmów, które można pobrać z Instagrama?

Nie ma ograniczeń co do tego, ile razy możesz pobrać wideo z Instagrama; możesz przeglądać fyidownloader.com 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a my pozwoliliśmy ci pobierać wideo z Instagrama tyle razy, ile chcesz. Cieszymy się, że możemy Ci pomóc i rozwiązać Twój problem z naszą usługą pobierania filmów na Instagramie.

Czy ten program do pobierania jest kompatybilny z kontami prywatnymi?

Nie. Niestety, nie możesz pobierać filmów z kont prywatnych; możesz zapisywać zawartość tylko z otwartych, publicznych kont.

Gdzie mogę uzyskać dostęp do wszystkich moich zapisanych filmów na Instagramie?

Wszystkie zapisane filmy można znaleźć w folderze Pobrane na komputerze (Windows, Mac, iOS). To samo można powiedzieć o pamięci telefonu. Dodatkowo zapisane filmy od razu pojawią się w Twojej Galerii.

Jak mogę zapisać wideo z Instagrama na moim komputerze?

Łatwiej jest pobierać filmy z Instagrama na komputer/laptop niż na telefon komórkowy. Po prostu skopiuj adres URL wideo Instagram z paska adresu przeglądarki, wklej go w polu wprowadzania strony fyidownloader, a następnie kliknij przycisk pobierania, aby rozpocząć proces pobierania wideo Instagram.

Read more

Instagram Video DownloaderInstagram-video-aflaaierإنستغرام تنزيل الفيديوইনস্টাগ্রাম ভিডিও ডাউনলোডারПраграма для загрузкі відэа ў InstagramInstagramビデオダウンローダーPengunduh Video InstagramScarica video da InstagramDescargador de videos de InstagramBaixador de vídeos do InstagramTéléchargeur de vidéos InstagramNarzędzie do pobierania wideo z InstagramaInstagram 비디오 다운로더Trình tải xuống video Instagram, Загрузчик видео из Instagramเครื่องมือดาวน์โหลดวิดีโอ InstagramInstagram Video İndiriciЗавантажувач відео InstagramInstagram 视频下载器इंस्टाग्राम वीडियो डाउनलोडर

Supports The Most Popular Sources

You can check regularly updated supported sources list.

Frequently Asked Questions

What is fyidownloader Video Downloader?
fyidownloader is a free online tool that helps you to download any source videos/images from social networks like Facebook, Twitter, TikTok, Pinterest, etc.
Is fyidownloader safe for my device?
Yes, of course! Our website is completely safe to use on any device.
Where is the Video & Image saved after downloaded?
The files which you download are usually saved in a default folder selected by your browser, if you can not find downloaded files check browser settings where you see in which folder is used to save files.
What devices is the tool compatible with?
Our online tool is compatible with all devices such as Android, Ios, Macs, PCs, iPhones, Huawei, Tablets, etc which have browser support.
Do I have to create an account to download?
No, You don’t need to create an account to use our tool.
What file formats can I download from fyidownloader?
You can download files like MP4, MP3, PNG, JPEG, JPG, GIF etc. Usually, videos are ready to download in mp4 format in HD quality. Music files are ready to download in MP3 format.
Do I have to pay for download services?
No, it’s free and always will be. You will not be charged for anything when using our tool.

Download Videos from Multiple Sources

Video Downloader Script offers you to download videos in multiple formats including MP4, M4A, 3GP from multiple sources which includes

Supported Websites

9GAG, Akıllı TV, Bandcamp, Bilibili, Bitchute, Blogger, BluTV, Buzzfeed, Dailymotion, Douyin, ESPN, Facebook, Febspot, Flickr, Gaana, Ifunny, IMDB, Imgur, Instagram, Izlesene, Kwai, Likee, LinkedIn, Mashable, Mixcloud, MxTakatak, Ok.ru, Periscope, Pinterest, PuhuTV, Reddit, Rumble, Share Chat, Snapchat, Soundcloud, Streamable, TED, Telegram, Tiktok, Tumblr, Twitch, Twitter, Vimeo, VK, YouTube

Download Audios

You can download audio files if they are available.