Pobieranie wideo z YouTube

Fast and free all in one video downloader

HOW TO USE?

Copy Link
1 Copy Link

Just copy link of source which you want to download.

Paste Link
2 Paste Link

Paste a video link of supported sources into the input field above.

Download now
3 Download Now!

Click to download button and see files which is available to download.

Pobieranie wideo z YouTube
Youtube.com jest najpopularniejszą witryną do hostingu wideo i trzecią najpopularniejszą witryną na świecie ze względu na łatwość obsługi. Jednak gdy próbujesz pobrać filmy z YouTube za darmo na swój telefon, jego działanie jest ograniczone. Używając standardowych sposobów, możesz zachować tylko niewielką liczbę filmów i plików audio.

fyidownloader to najszybszy sposób na pobieranie filmów z YouTube w formacie mp4, mp3, SQ, HD, Full HD i wielu innych formatach za darmo. To najbardziej przyjazny dla użytkownika downloader YouTube, jaki kiedykolwiek spotkałeś! Przekonaj się sam, pobierając filmy i muzykę z YouTube na komputer lub urządzenie mobilne.

Jak zapisać film z YouTube na moim telefonie z Androidem?
Uwaga: zalecamy korzystanie z przeglądarki Google Chrome, aby uzyskać lepsze wrażenia podczas pobierania.

Krok 1: Na ekranie odtwarzania wideo kliknij ikonę Udostępnij obok filmu z YouTube, który chcesz pobrać. Następnie na stronie odtwarzania wideo skopiuj łącze udostępniania lub kliknij opcję Udostępnij, a następnie kliknij łącze kopiuj.

Krok 2: Wklej adres URL do paska wyszukiwania u góry internetowego narzędzia do pobierania filmów YouTube fyidownloader.com i naciśnij Enter lub Pobierz.

Krok 3: Poczekaj chwilę, aż fyidownloader.com YouTube Video Downloader wyszuka i wyświetli wszystkie formaty do pobrania na stronie. Po wybraniu formatu, który chcesz pobrać, kliknij przycisk „Pobierz”, strona odświeży się i przeniesie Cię do strony odtwarzania wideo, naciśnij i przytrzymaj wideo, wybierz „Zapisz”, aby pobrać. Lub spróbuj długo nacisnąć przycisk pobierania i wybierz „Zapisz link jako”, aby pobrać.

Jak mogę zapisać film z YouTube na moim iPhonie lub iPadzie?
Pobierz aplikację Dokumenty ze sklepu App Store, a następnie skorzystaj z narzędzia do pobierania filmów YouTube fyidownloader.com we wbudowanej przeglądarce Dokumenty. Następnie możesz bezbłędnie pobierać filmy lub muzykę, a Dokumenty pomogą Ci przenieść ukończone pobieranie wideo do albumu iPhone’a.

Rozważ następujący przykład: Jaki jest najlepszy sposób na zapisanie filmu z YouTube na komputerze?

Krok 1: Aby pobrać wideo z YouTube, przejdź do strony odtwarzania wideo i wybierz przycisk „Udostępnij”, a następnie skopiuj udostępniany adres URL.

Krok 2: Wklej link w polu wyszukiwania na górze strony, a następnie kliknij Pobierz lub Enter.

Krok 3: fyidownloader.com, proszę chwilę poczekać. Narzędzie do pobierania wideo YouTube wyszuka wszystkie dostępne formaty pobierania i zaprezentuje je na stronie internetowej. Wybierz format, który chcesz pobrać, a następnie kliknij przycisk „Pobierz”. Strona przekieruje do strony odtwarzania wideo, gdzie możesz kliknąć wideo prawym przyciskiem myszy i wybrać „Zapisz wideo jako”, aby je zapisać. Alternatywnie, aby pomyślnie pobrać film z YouTube ze strony internetowej, kliknij przycisk „Pobierz” w trzech kropkach w prawym dolnym rogu.

Często zadawane pytania (FAQ)
Dlaczego nie mogę przeanalizować linku do pobrania lub dlaczego nie mogę pobrać filmu ?

Aby rozpocząć, naciśnij wielokrotnie przycisk „POBIERZ”, aby sprawdzić, czy problem można rozwiązać. Alternatywnie, jeśli próbujesz pobrać filmy z Facebooka za pomocą linku skopiowanego z przycisku „Kopiuj łącze” Facebooka, wróć do strony wideo na Facebooku, znajdź film, który chcesz pobrać, kliknij go dwukrotnie i skopiuj jego adres URL bezpośrednio do fyidownloader .com, aby ponownie pobrać film.

Po drugie, upewnij się, że łącze wideo/muzyczne jest dostępne i odtwarzane zgodnie z oczekiwaniami.

Wreszcie, ze względu na zawodną sieć, link do pobrania może nie zostać zbadany. Sprawdź, czy Twoja sieć działa prawidłowo, lub przełącz się na bardziej stabilną sieć i przetestuj kilka różnych.

Niektóre filmy wymagają pobrania oprogramowania. Po zainstalowaniu oprogramowania możesz pobierać wszystkie filmy online bez żadnych ograniczeń.

Czy pobieranie filmu z YouTube jest legalne?

Zwykle jest to nielegalne tylko wtedy, gdy treść jest chroniona prawami autorskimi i nie masz pozwolenia na rozpowszechnianie kopii. Pobieranie filmów z YouTube do użytku osobistego jest całkowicie legalne.

Czy konwertowanie filmów z YouTube na MP4 jest bezpieczne?

Tak, w większości. Unikaj jednak korzystania z witryn, które zawierają wiele reklam lub proszą o kliknięcie określonej reklamy – może to być próba wyłudzenia informacji lub złośliwe oprogramowanie, które jest niebezpieczne dla Twojego systemu. Nasz Youtube Downloader w fyidownloader jest wolny od reklam i bez kosztów oraz jest zabezpieczony certyfikatem SSL.

Jakość wideo/muzyki, format, rozmiar i inne szczegóły nie mogą być wyświetlane normalnie po pomyślnej ocenie linku do pobrania?

Możemy nie być w stanie rozpoznać wszystkich informacji o niektórych filmach/muzyce, ale postaramy się nadać priorytet filmom lub dźwiękom wysokiej jakości. Dla własnej przyjemności możesz spróbować pobrać filmy/muzykę z listy od góry do dołu.

Jakie urządzenia są kompatybilne z konwersją?

Zapewniamy usługę kompatybilną ze wszystkimi urządzeniami PC, smartfonami i tabletami.

Co dzieje się z pobranymi plikami po ich zapisaniu?

Pobrane pliki są automatycznie zapisywane w folderze Pobrane na urządzeniu lub w sekcji „historia pobierania”.

Czy istnieje limit liczby pobranych plików, które dana osoba może zgłosić?

Nie. Użytkownicy mogą konwertować i pobierać nieograniczoną liczbę plików za darmo za pomocą naszej strony internetowej.

Jakie formaty wideo/audio są obsługiwane?

Zapewniamy różnorodne opcje konwersji, a także możliwość pobierania plików MP4, 3GP i MP3. Następnie możesz oglądać filmy na swoim urządzeniu bez konieczności instalowania żadnego innego oprogramowania.

Co powoduje błąd? „Niestety ten typ łącza nie jest obecnie obsługiwany”.

Co się dzieje, gdy próbuję pobrać filmy z Facebooka na komputer PC lub Mac?

Jeśli napotkasz ten problem podczas próby pobrania filmów z Facebooka za pomocą linku skopiowanego z przycisku „Kopiuj łącze”, wróć do Facebooka i znajdź film, który chcesz pobrać, a następnie kliknij go i skopiuj adres URL bezpośrednio do fyidownloader.com do pobierz go ponownie.

Czy to prawda, że po pobraniu wideo nie można odtworzyć bezpośrednio na komputerze?

Film nie będzie nienormalny, dopóki pobieranie zostanie zakończone; niemniej jednak powinieneś pobrać odtwarzacz wideo obsługujący więcej formatów, taki jak VLC Player. Aby uzyskać bezstratną konwersję, możesz skorzystać z bezpłatnego oprogramowania do konwersji formatu.

Co to jest YouTube Downloader i jak to działa?

Programy do pobierania YouTube to aplikacje, które umożliwiają pobieranie filmów z YouTube i zapisywanie ich na urządzeniu w formacie wideo lub muzycznym, dzięki czemu można je oglądać w dowolnym momencie.

Jak mogę pobrać filmy z YouTube’a z Internetu?

Znajdź film z YouTube, który chcesz zapisać. Zanotuj adres URL.

Możesz wkleić adres URL wideo do obszaru wejściowego lub użyć przycisku „Wklej ze schowka”, aby wkleić go ze schowka.

Po kliknięciu opcji pobierania pojawi się lista kart w różnych formatach.

Teraz wybierz preferowany format i pobierz wideo.

Klikam przycisk pobierania po prawidłowej ocenie linku do pobrania, ale nie mogę go pobrać?

Jeśli nie możesz pobrać bezpośrednio, klikając przycisk pobierania, wypróbuj następujące metody: Aby pobrać, kliknij prawym przyciskiem myszy przycisk „pobierz” na komputerze i wybierz „zapisz link jako”. Aby pobrać na smartfon z Androidem, naciśnij i przytrzymaj przycisk „Pobierz” i wybierz „Zapisz link jako”. Pobierz aplikację na iPhone’a i iPada, pobierz aplikację Dokumenty i korzystaj z tej witryny we wbudowanej przeglądarce aplikacji Dokumenty.

Jakie są zalety programów do pobierania filmów z YouTube fyidownloader?

Nasz program do pobierania filmów z YouTube umożliwia pobieranie filmów w formacie MP4 i zapisywanie ich na urządzeniu. Niektóre oferują opcje pobierania wsadowego, umożliwiające jednoczesne pobranie całej listy odtwarzania YouTube.

Jak mogę przechowywać filmy bez korzystania z dodatku YouTube Video Add-on?

Nie potrzebujesz dodatku, aby pobrać film z YouTube. Po prostu wklej adres URL filmu i naciśnij przycisk pobierania. Po prostu zapisz wideo w wybranym formacie i gotowe!

Read more

Youtube video downloaderYoutube video aflaaierيوتيوب تنزيل الفيديوইউটিউব ভিডিও ডাউনলোডারПраграма для запампоўкі відэа з ютубаYoutube 動画ダウンローダーPengunduh video youtubeScarica video YoutubeDescargador de videos de youtubeBaixador de vídeos do YoutubeTéléchargeur de vidéos YoutubePobieranie wideo z YouTube유튜브 비디오 다운로더Trình tải xuống video trên YoutubeЗагрузчик видео с ютубаโปรแกรมดาวน์โหลดวิดีโอ YoutubeYoutube video indiriciЗавантажувач відео YoutubeYoutube 视频下载器यूट्यूब वीडियो डाउनलोडर

Supports The Most Popular Sources

You can check regularly updated supported sources list.

Frequently Asked Questions

What is fyidownloader Video Downloader?
fyidownloader is a free online tool that helps you to download any source videos/images from social networks like Facebook, Twitter, TikTok, Pinterest, etc.
Is fyidownloader safe for my device?
Yes, of course! Our website is completely safe to use on any device.
Where is the Video & Image saved after downloaded?
The files which you download are usually saved in a default folder selected by your browser, if you can not find downloaded files check browser settings where you see in which folder is used to save files.
What devices is the tool compatible with?
Our online tool is compatible with all devices such as Android, Ios, Macs, PCs, iPhones, Huawei, Tablets, etc which have browser support.
Do I have to create an account to download?
No, You don’t need to create an account to use our tool.
What file formats can I download from fyidownloader?
You can download files like MP4, MP3, PNG, JPEG, JPG, GIF etc. Usually, videos are ready to download in mp4 format in HD quality. Music files are ready to download in MP3 format.
Do I have to pay for download services?
No, it’s free and always will be. You will not be charged for anything when using our tool.

Download Videos from Multiple Sources

Video Downloader Script offers you to download videos in multiple formats including MP4, M4A, 3GP from multiple sources which includes

Supported Websites

9GAG, Akıllı TV, Bandcamp, Bilibili, Bitchute, Blogger, BluTV, Buzzfeed, Dailymotion, Douyin, ESPN, Facebook, Febspot, Flickr, Gaana, Ifunny, IMDB, Imgur, Instagram, Izlesene, Kwai, Likee, LinkedIn, Mashable, Mixcloud, MxTakatak, Ok.ru, Periscope, Pinterest, PuhuTV, Reddit, Rumble, Share Chat, Snapchat, Soundcloud, Streamable, TED, Telegram, Tiktok, Tumblr, Twitch, Twitter, Vimeo, VK, YouTube

Download Audios

You can download audio files if they are available.