Pobieracz wideo z Facebooka

Fast and free all in one video downloader

HOW TO USE?

Copy Link
1 Copy Link

Just copy link of source which you want to download.

Paste Link
2 Paste Link

Paste a video link of supported sources into the input field above.

Download now
3 Download Now!

Click to download button and see files which is available to download.

Jak pobierać filmy z Facebooka?


Czym dokładnie jest Facebook Video Downloader i dlaczego go potrzebujesz?

Jest to proste rozwiązanie oparte na chmurze, które nie wymaga żadnej konfiguracji. Ten downloader Facebooka jest dostępny bezpłatnie.

Po prostu skopiuj i wklej link do dowolnej zawartości Facebooka, aby uzyskać do niej szybki dostęp na dowolnym urządzeniu.

Pobieranie filmów z Facebooka może nie być proste. Większość dostępnych w tym celu narzędzi zapisuje filmy w jakości 480p, co zmniejsza rozdzielczość końcowego pliku.

Bez utraty jakości to narzędzie może pobierać wideo z Facebooka na komputer, smartfon lub dowolne inne urządzenie.

Ten program nauczy Cię, jak uzyskać dane z Facebooka jak ekspert, w tym filmy, transmisje na żywo i historie.

Czy kiedykolwiek chciałeś pobrać swoje ulubione filmy z Facebooka i oglądać je, kiedy tylko chcesz?

Jeśli tak, przygotuj się na skreślenie go z listy życzeń.

Nasz Facebook Video Downloader świetnie sobie radzi, nie tylko pomaga w pobieraniu nieograniczonej liczby filmów z Facebooka, ale także zapewnia, że cała procedura jest bezbolesna i prosta.

O fyidownloader FACEBOOK WIDEO DO POBIERANIA
Video fb Downloader [byfyidownloader] to darmowy program internetowy, który umożliwia pobieranie i oglądanie ulubionych filmów z Facebooka bez połączenia z Internetem.

Aby korzystać z narzędzia, nie trzeba instalować żadnego oprogramowania ani aplikacji na komputerze lub urządzeniu mobilnym. Wszystko, co jest wymagane, to adres URL do filmu, który chcesz pobrać, a my zajmiemy się resztą po naszej stronie, pozostawiając Ci tylko jedno kliknięcie, aby zapisać filmy na swoim urządzeniu.

Narzędzie jest stale online i można z niego korzystać w dowolnym momencie. Ty też to robisz.
Kiedy tworzyliśmy ten program, naszym celem było (i nadal jest), aby każdy mógł jak najprościej pobrać film z Facebooka, który mu się podoba, i natychmiast przekonwertować go na plik, który można przechowywać, który można zapisać w lokalnej pamięci masowej.

Jeśli więc jesteś na Facebooku i natrafisz na film, który Ci się podoba, wystarczy przejść na tę stronę, pobrać film tak szybko, jak to możliwe, a następnie wrócić do Facebooka, aby kontynuować.

Jest to bez wątpienia największy i najszybszy program do pobierania filmów z Facebooka, jakiego kiedykolwiek użyjesz.

JAK KORZYSTAĆ Z NASZEGO PROGRAMU DO POBRANIA NA FACEBOOKU?
W skrócie, oto niektóre z korzyści płynących z korzystania z naszego Facebook Video Downloader:

Jest całkowicie darmowy.
Instalacja nie jest wymagana.
Rejestracja nie jest wymagana.
Filmy o doskonałej jakości
Działa z zawrotną prędkością i jest naprawdę prosty w użyciu
Bez ograniczeń (używaj tyle miliardów razy, ile możesz)
Oferowanych jest wiele formatów; czas ładowania jest skrócony.
Przetwarzanie, które jest szybkie i łatwe
Nie ma znaku wodnego.
Wyjątkowo bezpieczny
Obsługa pobierania prywatnych filmów z Facebooka
Nie ma potrzeby kodowania ani wiedzy technicznej.

JAK ZAPISAĆ WIDEO NA FACEBOOKU?
Video fb Downloader został zaprojektowany, aby ułatwić pobieranie filmów z Facebooka. Kroki są następujące:

Krok 1: Skopiuj adres URL lub link do filmu na Facebooku, który chcesz zapisać.
Skopiuj adres URL wideo do schowka z paska adresu przeglądarki lub kliknij plik wideo prawym przyciskiem myszy i wybierz go z menu kontekstowego. „Kopiuj adres URL” to kolejny krok.


Krok 2: Aby rozpocząć proces konwersji, kliknij przycisk przesyłania.
Wróć do karty przeglądarki, która powinna być już otwarta z oknem pobierania wideo SaveFrom.net na Facebooku i wklej link w polu wprowadzania. Jeśli procedura przechowywania wideo na Facebooku nie rozpocznie się automatycznie, kliknij opcję wyszukiwania.

Krok 3: W ciągu kilku sekund pobrana wersja wideo będzie dostępna. Aby zapisać film, kliknij ikonę pobierania.
Możesz wybierać spośród różnych opcji jakości i formatu przed skorzystaniem z naszego narzędzia do pobierania wideo na Facebooku. Po prostu kliknij listę rozwijaną przed kliknięciem przycisku pobierania i wybierz preferowany z listy.

Nie masz pewności, jak uzyskać linki wideo na Facebooku?

Istnieją dwa sposoby skopiowania linku do filmu na Facebooku:

Jeśli pojawi się „wideo”, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz „Kopiuj adres łącza”.
Kliknij prawym przyciskiem myszy datę, jeśli nie widzisz „wideo” (np. 26 sierpnia o 8:07)


Często zadawane pytania
Często Zadawane Pytania
Gdzie trafiają filmy po ich pobraniu?
Zależy to od systemu operacyjnego i przeglądarki, ale w systemach Windows i Mac wszystkie filmy są zapisywane w folderze „Pobrane”. Możesz również sprawdzić historię pobierania, naciskając klawisze CTRL+J w przeglądarce.

Czy można pobierać filmy z Facebook Live?
Tak, możesz pobierać filmy z Facebook Live po zakończeniu przesyłania strumieniowego, ale dopiero po zakończeniu przesyłania strumieniowego.

Jakie są zalety korzystania z fyidownloader do pobierania filmów z Facebooka?
fyidownloader jest obecnie najszybszym, najwyższym i najbardziej stabilnym narzędziem do pobierania filmów z Facebooka, zgodnie z ocenami i komentarzami użytkowników; oferujemy najlepsze dla Ciebie Zapisz wideo z Facebooka i stale podnosimy jakość narzędzi do obsługi klientów.

Jak mogę zapisywać filmy z Facebooka na moim urządzeniu z Androidem?

To tak proste, jak pobieranie na komputer: przejdź do fyidownloader url -> Pobierz. Zaimportuj łącze wideo z Facebooka, a następnie kliknij Pobierz. Wybierz jakość pliku, który chcesz pobrać (Obsługa wideo 4K)

Jak zapisać filmy z Facebooka na swoim komputerze?

Korzystając z komputera, po prostu skopiuj łącze wideo z Facebooka i wklej je w polu wprowadzania łącza u góry tej strony, a następnie kliknij opcję Pobierz. Zobacz więcej instrukcji fyidownloader Instrukcje dotyczące korzystania z fyidownloader do pobierania filmów z Facebooka

Jak mogę zapisać filmy 4K z Facebooka na moim komputerze?

Wszystko czego potrzebujesz to link do filmu na Facebooku w jakości 4K. Skopiuj adres URL -> Przejdź do fyidownloader url -> Importuj link wideo z Facebooka -> Zapisz -> Wybierz jakość, którą chcesz pobrać w 4K.

Czy można pobierać prywatne filmy z Facebooka za pomocą fyidownloader?

technologia fyidownloader jest najnowocześniejsza; po zalogowaniu się do Facebooka zauważysz, że prywatne filmy na Facebooku nie wymagają od Ciebie kodu źródłowego i wklejania, tak jak inne strony internetowe; zamiast tego po prostu skopiuj link wideo i wklej go w polu importu linków, a następnie kliknij Pobierz; bardzo dobrze obsługujemy prywatne filmy.

Zainstaluj rozszerzenie przeglądarki fyidownloader Helper, jeśli chcesz pobrać prywatny film z Facebooka. Zwykle możesz pobrać czyjś prywatny film tylko wtedy, gdy możesz go obejrzeć.

W rezultacie nie będziesz w stanie nic zrobić na stronie ze względu na ustawienia prywatności, które uniemożliwiają dostęp z zewnątrz. Możesz pobierać prywatne filmy bezpośrednio ze strony na Facebooku, na której jesteś z pomocą SaveFrom.net Helper.

Pamiętaj, aby szanować prawa autorskie do filmu z Facebooka, który chcesz pobrać na swój komputer; jeśli pobierzesz czyjś film wideo, który jest chroniony prawem, ponosisz wyłączną odpowiedzialność. Pomyśl o tym, zanim to zrobisz!

Czy fyidownloader zachowuje kopię pobranych filmów?

Fyidownloader nie przechowuje filmów ani nie przechowuje kopii pobranych filmów. Serwery Facebooka przechowują wszystkie filmy. Ponadto nie śledzimy historii pobierania naszych użytkowników.

Czy można zapisywać filmy z transmisji na żywo na Facebooku?

Oczywiście możesz pobierać filmy z Facebook Live dopiero po zakończeniu odtwarzania. Nie będzie można pobierać podczas gry.

Czy mogę przechowywać filmy z Facebooka na moim telefonie?

Oczywiście przechowywanie wideo z Facebooka na komputerze po zakończeniu pobierania odbywa się zwykle w folderze pobierania w systemie Windows lub Android, a iPhone jest nieco bardziej zaangażowany.

Jak mogę pobrać film z Facebooka z Internetu?

O nie… Po prostu skopiuj link do filmu z Facebooka, który chcesz pobrać, i wklej go w polu wprowadzania linku fyidownloader. Resztą zajmie się fyidownloader.

Dlaczego wideo jest odtwarzane, a nie zapisywane na komputerze?

W większości przypadków występuje rzadko. Nie przejmuj się, jeśli spróbujesz pobrać filmy z Facebooka, które otworzą się w nowej przeglądarce i zaczną grać. Po prostu kliknij obraz prawym przyciskiem myszy i wybierz „Zapisz jako” z menu kontekstowego. Proces pobierania rozpocznie się natychmiast.

Czy pobieranie filmów z Facebooka jest dla mnie legalne?

Nie martw się, jest całkowicie bezpieczny. Każdy użytkownik Facebooka może pobierać treści przesłane w domenie publicznej i na konta nieprywatne. Jestem pewien, że przynajmniej raz rozważałeś zapisywanie rzeczy znalezionych na Facebooku. Możliwe jest przeglądanie i udostępnianie filmów w trybie offline z kanału lub biblioteki Oglądaj.

Za pomocą kilku kliknięć możesz teraz posiadać dowolny materiał, który możesz udostępniać na Facebooku.

Czy śledzisz hiperłącza?

Nie! Nie śledzimy żadnych linków, które wklejasz do formularza wejściowego i cenimy prywatność naszych użytkowników.

Czy można pobierać filmy z Facebooka za darmo?

TAk! Możesz korzystać z naszego programu do pobierania filmów z Facebooka online za darmo i tak długo, jak chcesz. Nie pobieramy żadnych opłat ani nie żądamy darowizn. Nasza usługa pobierania wideo z Facebooka to fantastyczne narzędzie internetowe, które jest zarówno dostępne, jak i proste w użyciu.

Które przeglądarki są kompatybilne z usługą pobierania wideo Facebooka?

Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Opera i wszystkie przeglądarki oparte na Chromium są kompatybilne z naszym programem do pobierania filmów z Facebooka.

Czy rozszerzenie przeglądarki Facebook Downloader jest zgodne z urządzeniami mobilnymi?

Tylko przeglądarki komputerowe są obsługiwane przez nasz internetowy dodatek do pobierania filmów z Facebooka. Jeśli chcesz pobrać film z Facebooka na telefon lub tablet z Androidem, wejdź na naszą stronę internetową i skorzystaj z przeglądarki telefonu lub użyj aplikacji na Androida, aby zapisać film.

Jaką jakość wideo obsługuje program do pobierania wideo fyidownloader?

Większość filmów jest w formacie MP4 i jest dostępna w rozdzielczościach SD, HD, FullHD, 2K i 4K. Jakość pliku zależy od źródła, z którego został przesłany. Możesz zapisać wideo z Facebooka online w rozdzielczości 1080p, jeśli autor opublikował je w tej rozdzielczości.

Read more

Facebook Video DownloaderFacebook-video-aflaaierفيسبوك تنزيل الفيديوফেসবুক ভিডিও ডাউনলোডারПраграма для загрузкі відэа з FacebookFacebook 動画ダウンローダーPengunduh Video FacebookScarica video da FacebookDescargador de videos de FacebookBaixador de vídeos do FacebookTéléchargeur de vidéos FacebookPobieracz wideo z Facebooka페이스북 비디오 다운로더Trình tải xuống video trên FacebookЗагрузчик видео с Facebookดาวน์โหลดวิดีโอ FacebookFacebook Video İndiriciЗавантажувач відео з FacebookFacebook 视频下载器फेसबुक वीडियो डाउनलोडर

Supports The Most Popular Sources

You can check regularly updated supported sources list.

Frequently Asked Questions

What is fyidownloader Video Downloader?
fyidownloader is a free online tool that helps you to download any source videos/images from social networks like Facebook, Twitter, TikTok, Pinterest, etc.
Is fyidownloader safe for my device?
Yes, of course! Our website is completely safe to use on any device.
Where is the Video & Image saved after downloaded?
The files which you download are usually saved in a default folder selected by your browser, if you can not find downloaded files check browser settings where you see in which folder is used to save files.
What devices is the tool compatible with?
Our online tool is compatible with all devices such as Android, Ios, Macs, PCs, iPhones, Huawei, Tablets, etc which have browser support.
Do I have to create an account to download?
No, You don’t need to create an account to use our tool.
What file formats can I download from fyidownloader?
You can download files like MP4, MP3, PNG, JPEG, JPG, GIF etc. Usually, videos are ready to download in mp4 format in HD quality. Music files are ready to download in MP3 format.
Do I have to pay for download services?
No, it’s free and always will be. You will not be charged for anything when using our tool.

Download Videos from Multiple Sources

Video Downloader Script offers you to download videos in multiple formats including MP4, M4A, 3GP from multiple sources which includes

Supported Websites

9GAG, Akıllı TV, Bandcamp, Bilibili, Bitchute, Blogger, BluTV, Buzzfeed, Dailymotion, Douyin, ESPN, Facebook, Febspot, Flickr, Gaana, Ifunny, IMDB, Imgur, Instagram, Izlesene, Kwai, Likee, LinkedIn, Mashable, Mixcloud, MxTakatak, Ok.ru, Periscope, Pinterest, PuhuTV, Reddit, Rumble, Share Chat, Snapchat, Soundcloud, Streamable, TED, Telegram, Tiktok, Tumblr, Twitch, Twitter, Vimeo, VK, YouTube

Download Audios

You can download audio files if they are available.